Učitelji

 

 

razredni pouk
 

Darja Pikon
darja.pikon@guest.arnes.si

ravnateljica

Jerca Bogataj
jerca.bogataj1@guest.arnes.si

zgodovina, geografija, OPB

Rok Brezavšček
brezavscek.rok@gmail.com

šport, izbirni predmeti
 

Marjeta Dobida Verdnik
meta_dobida@yahoo.com

OPB, šport, izbirni predmeti

Martina Gašperin
tina.gasperin@guest.arnes.si

razredni pouk

Andreja Hrovat
andreja.hrovat212@gmail.com

angleški jezik, JV

Sonja Janša Gazič
sonja.jansa@guest.arnes.si

likovna umetnost,izbirni predmeti, OPB

 

Barbara Jovanovič
barbara.jovanovic@guest.arnes.si

2. učiteljica v prvem razredu

Vesna Jus
vesna.jus@guest.arnes.si

razredni pouk

Andreja Kero
andreja.kero@guest.arnes.si

naravoslovje, kemija, biologija, gospodinjstvo, OPB

Nives Košir
nives.kosir@guest.arnes.si

svetovalna delavka

Mojca Krivc
mojca.krivc1@guest.arnes.si

OPB 

Katja Kržič
katja.krzic@guest.arnes.si

razredni pouk

Metka Rabič
metka.rabic@gmail.com

specialna pedagoginja, JV

Špela Noč
spela.noc@guest.arnes.si

razredni pouk, JV

Petra Čebulj
petra.cebulj@gmail.com
 

glasbena umetnost, pevski zbor

Vesna Režonja
vesna.rezonja@gmail.com

razredni pouk 

Špela Skodlar
spela.skodlar@guest.arnes.si

razredni pouk, TJA1

Ermina Kumalić
h.ermina@hotmail.com

nemški jezik, nivojski pouk angleški jezik, OPB

Jožica Višnar
jozica.visnar@guest.arnes.si

tehnika in tehnologija, matematika, izbirni predmeti računalništvo, JV

Ida Zorman
ida.zorman@guest.arnes.si

matematika, fizika, JV

Polona Žagar
polona.zagar1@guest.arnes.si

slovenski jezik, domovinska in državljanska kultura in etika, JV

 Lea Kalan
lea.kalan@guest.arnes.si

 

 knjižničarka, OPB


Oktober 2017
Ned Pon Tor Sre Čet Pet Sob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Aktualno

 

 

 











 

 


         

 


             

 



 

Telefoni
tajništvo 04 580 99 00
ravnateljica 04 580 99 01
zbornica 04 580 99 02
svetovalna služba, knjižnica 04 580 99 03
specialna pedagoginja 04 580 99 04
vrtec 04 580 99 05
kuhinja 04 580 99 06

OSNOVNA ŠOLA
16. DECEMBRA MOJSTRANA

Alojza Rabiča 7
4281 Mojstrana

Fax: 04 580 99 10
e-naslov:
o-16decmojstr.kr@guest.arnes.si



Prva slovenska odzivna osnovnošolska spletna stran 
2013